Krepšelis:

0 item(s) - 0 €
Jūsų krepšelyje nėra prekių.


Klausk žinovo

+37061889885

Krepšelis:

0 item(s) - 0 €
Jūsų krepšelyje nėra prekių.
 
 

Jura Professional kavos aparatai

JURA – tai automatinių kavos aparatų lyderė visame pasaulyje. Ši šveicarų kompanija pasižymi aukšta kokybe ir pelnytu patikimumu.


Kavos aparatai namams

Platus asortimentas tiek mėgstantiems espresso ar juodą kavą, tiek kavos gėrimų su pienu mėgėjams. JURA kavos aparatai pasižymi kokybe, o savo dizainu tampa ne prietiasu, o interjero detale.

Profesionalūs kavos aparatai

JURA yra žinomas lyderis profesionalių kavos aparatų linijoje. Šie aparatai skirti barams ir kavinėms, viešbučiams - vietoms, kur reikia paruošti didelius kiekius kavos gėrimų. Mūsų asortimente rasite platų JURA profesionalių kavos aparatų pasirinkimą - profesionalių ir sukurtų verslui!

Priežiūros priemonės

Priežiūra yra svarbi norint užtikrinti, jog kavos aparatas veiktų puikiai, o paruošiama kava visada atitiktų Jūsų poreikius. Kol JURA kavos aparatai didžiąją dalį priežiūros atlieka patys, pieno sistemos valymas ir kalkių šalinimas yra svarbi priežiūros dalis, norint visada mėgautis pačiu tobuliausiu gėrimu!

Apie Jura

JURA yra pelniusi gausybę apdovanojimų ir nominacijų. Daugiausia jų už inovacijas ir dizaino sprendimus. Šie šveicariški kavos aparatai išsiskiria savo elegantišku ir klasikiniu dizainu. Taip pat pasižymi aparatų valdymo meniu patogumu, specialiai pritaikytu kiekvienai šaliai, leidžia mėgautis tekstiniais ekranais savo gimtąja kalba.


Tobulas espresso

Naujausios ir tobuliausios technologijos užtikrina baristos lygio paruoštus gėrimus. Su meile ir kokybe - iš Šveicarijos!

Kava su pienu

Su JURA - patys populiariausi kavos su pienu gėrimai Jūsų puodelyje atsidurs vos vieno mygtuko paspaudimu.

Išmanumas

JURA nuolatos tobulina kavos aparatuose naudojamas technologijas. Inovatyvumas ir dėmesys detalėms leidžia sukurti nepriekaištingą prietaisą - nepriekaištingam gėrimui!

Technologijos

Aksominės pieno putos technologija

Moderni pieno plakimo technologija leidžia paruošti nepriekaištingos kokybės pieno putą. Puta tampa švelni ir tanki, kremo tirštumo ir subtiliai saldi.

I.P.B.A.S.

JURA inžinieriai sukūrė ir užpatentavo kavos ruošimo sistemą leidžiančią išgauti maksimalų kavos skonį bei aromatą iš įvairių kavos pupelių rūšių. Ši sistema yra įdiegta visuose IMPRESSA kavos aparatuose.

„P.E.P.®“

Technologija puikiai atskleidžia tokių gėrimų kaip espresas ar ristretas skonines savybes, o ištobulintos pieno plakimo technologijos, kuri automatiškai persijungia nuo pieno prie pieno putos, dėka paruošite įspūdingus ir madingus kavos gėrimus.

CLARIS - visada šviežia!

Claris filtrai pasirūpins, jog ruošiant Jūsų gėrimą būtų naudojamas tik tyriausias vanduo!